2019/2020 õppeaastaks

 KIK avas 12. veebruaril taotlusvooru, millest iga põhikooli klassile ja lasteaia koolieelikute rühmale saab taotleda kuni 300 eurot toetust osalemiseks loodus- ja keskkonnahariduskeskuste või keskkonnakaitse ja keskkonnakasutusega seotud ettevõtete aktiivõppeprogrammides (§ 8 lg 4 p 1).​ Samuti toetatakse õppepäeva ja/või laagri korraldamist põhikooli- ja gümnaasiumiõpilastele​​​

Kohila Keskkonnahariduse Keskus ootab lapsi alates 2019/2020 õppeaastast osalema õppeprogrammides, mille täieliku loetelu​ ning hinnad​ leiate keskkonnaharidus.ee lehelt.

Pakume vanu aga väga populaarseid programme

ja  ka täiesti uusi õppeprogramme.

Viime gümnaasiumi õpilastele läbi õppepäevi Raplamaa looduses, ka eritellimuse alusel

Valmis programmidest on pakkuda Virtuaalne ja reaalne retk Rabivere rabas

 

Ootame õpetajaid lõõgastuma loodusesse

Vaikuses eksklusiivne matk rabas

 

Anname ka teada, et oleme üle vaadanud hinnakirja millega tasub tutvuda, meie piirkonnas on avatud uus RMK matkarada üle raba ning sügisest algab õppetöö uutes ruumides uute laborivahenditega.

Jätkuvalt laenutame tasuta näitust „Meie metsapuud“ koos temaatilise võistlusmänguga ning „Lotte“ loodusmängu ning mängu „Kus on elu säästlikum ja mõistlikum“.

Huvi korral vastame heal meelel teie täpsustavatele küsimustele nii telefoni teel 58558040 kui e-kirjaga khk@kohila.edu.ee.

 


Meeldivat koostööd pakkudes

Kirsti Solvak

Kohila Keskkonnahariduse Keskuse juhataja  ​